O nás

Naše koláčky

V Ž D Y   D O M Á C Í

Jsme rodinná kavárna v centru Brna na ulici Kopečná 24 na střeše parkovacího domu Pinky Park. Pečeme a vyrábíme si vlastní dezerty a připravujeme výbornou Italskou kávu Filicori Zecchini.

Kávovar, mlýnek na kávu a samotnou kávu pravidelně kontrolujeme a dbáme na to, abychom mohli nabídnout jen kvalitní, pravou Italskou kávu a servírovali ji přesně tak, jak se má.

z vonku

Pár slov o nás

Nejlepší dezerty v Brně

Kromě kávy a dezertů můžete svůj den u nás začít třeba výbornou snídaní, během dne se k nám zastavit na dobrý míchaný drink nebo osvěžující domácí limonádu.

Nabízíme posezení v příjemném prostředí s nezapomenutelným výhledem na hlavní dominanty krásného města Brna.

WiFi ZDARMA

zeptejte se obsluhy pro heslo

Dbáme na tradice

Naši kavárnu můžete využít i pro firemní meeting nebo například oslavu narozenin. Pokud dostanete hlad, rádi Vám připravíme salát nebo třeba pannini jen z těch nejkvalitnějších surovin. Téměř vše si u nás připravujeme sami.

Čeho si ceníme

Hledáte-li příjemné posezení u sklenky vína, můžete nás navštívit i za tímto účelem. Najdete u nás výběr kvalitních moravských a světových vín a k tomu Vám rádi připravíme něco  na chuť. Přejeme Vám krásný den a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Naše hodnocení

google_2

Přijďte na kávu.


Tozor Caffe, místo v srdci Brna. V tomto bodě se setkává kvalitní káva, zajímavé jídlo, víno a k tomu pár domácích zákusků.